Jan Žalud
Terapie dechem, Certifikovaný Facilitátor mezinárodní Breathwork školy
Jan Žalud

Jan Žalud

Čím je pro vás dýchání? Něčím zcela přirozeným, bez čeho však nejde žít. A právě dýchání se věnuje kurz s Janem Žaludem. Seznámíte se s vědomým dýcháním a naučíte se jeho základní principy a pochopíte jeho význam pro naše zdraví. Důležité je si vlastní dech vůbec uvědomit a prohloubit ho, díky tomu dojde ke zvýšení kapacity plic.

Dýcháním, tedy tím správným, můžete významně zabojovat proti stresu a uvolnit napětí. Mluvit se v kurzu bude dále i o technikách dýchání a cvičení na relaxaci mysli a dechu ohně, to je dech určený pro energii a vitalitu. V kurzu, ale i při trénincích je třeba, aby se kombinovala praktická cvičení s teorií. Honzovo motto zní: „Méně je více“ a „Hlavní je začít praktikovat již dnes“.

Jan se ve svém profesním životě setkává s klienty, kteří řeší fyzickou a psychickou kondici, únavu po ránu, celkovou únavu, ale právě i stres a další neduhy těla. Třeba chladné nohy a ruce, mravenčení v prstech, pocity lehkých úzkostí či špatný spánek. Pracuje s jednotlivci, individuálními skupinami, sportovci i firmami.

A jaké má správný dech přínosy pro člověka? Třeba lepší regeneraci a kvalitu spánku, hluboký a regenerační spánek podporují techniky dýchání prostřednictvím Breathwork a Oxygen Advantage. Pomáhají ale i s vyvážeností v každodenním životě a s vyšším výkonem při fyzické aktivitě.

Nech dech měnit svůj život, když měníš svůj dech, měníš sebe, svůj život, svět.