Jitka Štádlerová
Jitka Štádlerová

Jitka Štádlerová

Jitka Štádlerová – lektorka, mentorka a koučka se věnuje přes 25 let osobnímu rozvoji. S klienty absolvovala bezpočet hodin manažerských, komunikačních a prezentačních dovedností. Potkat ji můžete na seminářích, programech i konzultacích 1:1, ve firmách a společnostech, a to napříč obory i pozicemi. Na Univerzitě Karlově se navíc věnuje vzdělávání doktorandů.

Jitka má pochopitelně i svá srdeční témata v oboru, hlavním je, jak být spokojenější a plnit si své cíle i sny – aneb time management, tedy jak se naučit využívat svůj čas tak, aby byl dobrým přítelem.

V kurzu se Jitka bude věnovat tomu, jak do našich životů vnést barevnost, živost, možná i lehkost a především kreativitu. Vyzkoušíte si jednoduchá cvičení, která je možné okamžitě použít v běžném životě.

Jitčino doporučení pro to, aby se nám žilo lépe, je v podstatě velmi jednoduché. Zeptejte se sami sebe, co vám udělalo dnes radost, místo abyste si v duchu připomínali, co jste nestihli, co se vám nepovedlo, co ještě musíte udělat.

Jitka otázku ráda pokládá ostatním lidem. Je totiž přesvědčena, že odpověď na ni nám přináší velké benefity – lépe spíme, máme lepší vztahy, jsme spokojenější. A potvrzují to i vědecké výzkumy. Toto jednoduché cvičení je kreativní, protože se díky němu se učíme pracovat na sobě a dělat věci jiným způsobem.

Právě kreativita je podle Jitčina názoru jedna z dovedností, která je nazývána dovedností budoucnosti, protože díky ní přicházíme na nové nápady, nová využití, průlomové myšlenky.