Libor Mattuš
Certifikovaný neurojazykový kouč
Libor Mattuš

Libor Mattuš

Libor Mattuš o sobě říká, že je biohacker tělem i duší. Věří tomu, že každý zaslouží být nejlepší verzí sám sebe. Libor se nebojí výzev, vyznává chladovou terapii, o níž dokonce napsal ve spolupráci s Albatrosem knihu. Popisuje v ní své zkušenosti s provázením lidí v kraťasech na vrchol zimní Sněžky, ale i ponory do ledových kádí.

Libor se od dětství potýkal se zdravotními problémy, trpěl na alergie, musel polykat prášky, měl potíže s trávením, únavou, výkyvy nálad… Jako dospívajícímu mu diagnostikovali astma, s tím souvisely sociální fobie. Libor se však rozhodl, že se svým zdravím zabojuje. Hledal cesty, jak pochopit lidské tělo, jak se jeho části ovlivňují mezi sebou. To ho přivedlo na Masarykovu univerzitu, kde absolvoval Kulturní studia Číny.

Že když se Libor pro něco rozhodne, nic ho nezastaví, dokládá i to, že se během studií naučil plynně čínsky. Koneckonců jeho dlouholetou vášní jsou asijské bojové systémy, které cvičí od 12 let a od 17 let je jejich instruktorem.

Libor spolupracuje s vrcholovými atlety, manažery a lidmi, kteří mají zájem se posouvat dále. Je jedním z prvních šiřitelů směru, který je nazýván biohacking. Neúnavně hledá a zkoumá metody, jak dosáhnout v životě pozitivní změny pomocí práce s tělem. A právě díky biohackingu se pokusí ukázat vám cestu, jak shodit přebytečná kila, podpořit růst zdravé svalové tkáně a celkové pozvednout vaše fyzické a psychické zdraví.

Malé detaily, dělají velké rozdíly