Libuše Petrovic
Certifikovaná koučka
Libuše Petrovic

Libuše Petrovic

Libuše Petrovic je žena mnoha tváří! Maminka dvojčat. Milující manželka. Vděčná dcera. Upřímná kamarádka. A také koučka, lektorka, mentorka a konzultantka. Kariéru začínala v marketingu, který vystudovala, následoval obchodní tým. Intuice jí ale už nějakou dobu našeptávala, že přestože ji práce bavila, není to její skutečná cesta. Lákalo ji vzdělávání dospělých. Myšlenka uzrála během mateřské, respektive rodičovské a koučink a seberozvoj pak byl přirozenou součástí její transformace.

Libuše si vybrala cestu podle japonské IKIGAI. Ikiru znamená život, a kai mít hodnotu. IKIGAI tedy označuje stav vnitřního naplnění, ke kterému bychom měli dojít, když se rozhodneme tento styl života následovat.

K naplnění IKIGAI vedou čtyři zásadní aspekty, které v kurzu poznáte. Detailně se také naučíte s celým konceptem pracovat. Pokud se rozhodnete vydat cestou IKIGAI, máte velkou šanci, že vám nově získané pozitivní naladění bude vytvářet úsměv na rtech. Začnete díky tomu dělat věci tak, aby byly pro vás přínosem a bavily vás.

Libuše slibuje, že v každé lekci půjde s účastníky doslova na dřeň, chce ze všech dostat maximum, provede vás cestou, která začíná tady a teď. Postupně budete společně odkrývat vaše přední vlastnosti a dovednosti, vaše touhy, vaše sny. Vše porovnáte s vaším současným životem a začnete společně hledat cestu, jak vše propojit do synergie zvané smysluplný život. Na závěr každé lekce dostanete úkol, který vám pomůže připravit se na další část a procházet tak kurzem prakticky a tudíž efektivně.

Svým příběhem chce Libuše ukázat, že změna je možná, a že je stále co zlepšovat. Její motto zní, že cesta je cíl. Vzpomíná si ještě dobře, že na začátku bylo potřeba hodně trpělivosti a vytrvalosti. Teď ji však může těšit, že coby koučka provádí své klienty změnou, kterou chtějí udělat, a na kterou sami nemají odvahu. Nebo možná jen nevědí, jak začít.

Parťačka na vaší cestě vpřed