Extrakurzy.cz vás zvou na Apetit piknik

Extrakurzy.cz vás zvou na Apetit piknik
02. 11. 2023 | Lenka Petrašová

Přijměte naše pozvání na 2. zimní setkání všech milovníků jídla a příznivců časopisu Apetit, které se bude konat v sobotu 11. 11. 2023 v nádherných historických prostorách Novoměstské radnice. Přijďte si užít jedinečnou atmosféru a ochutnat skvělé jídlo a pití. Čekají na vás hvězdní hosté ze světa gastronomie i zábavný program pro děti i dospělé. Vstup je zdarma. 

Zimní Apetit piknik, tradiční setkání milovníků dobrého jídla a příznivců časopisu Apetit, se v listopadu opět bude odehrávat v nádherných kulisách Novoměstské radnice v Praze.

Čekat vás budou stánky oblíbených prodejců, mezi nimiž nebude chybět ani stánek Extrakurzů, které pro vás vybrala redakce časopisu Apetit. Na nádvoří a okolo kašny na Karlově náměstí si vychutnáte jídla na grilu či ohni, uvnitř nabídneme sezonní dobrotykuchařky edic Apetit a Toprecepty.cz se slevou až 40 %jedlé dárky i dekorace na stůl. Kromě vybraných lahůdek vám naservírujeme i spoustu skvělé zábavy

Celým dnem bude provázet moderátorka Kristina Kloubková, která přivítá zajímavé hosty.

  • Uznávaná cukrářka Mirka van Gils Slavíková přiveze novou kuchařku Štědré a voňavé a také ochutnávku cukroví.
  • Šéfkuchařka Miluše Makó během své kuchařské show ve food trucku restaurace Green TAble ukáže, jak skvělé jídlo může být bezmasé jídlo.
  • Fanynka Apetitu, herečka Patricie Pagáčová, promluví o své vášni k vaření.
  • Redakce časopisu Apetit pokřtí novou Línou kuchařku a během své kuchařské show vám předvede, že i líný kuchař může být velký gurmán. 

Těšíme se na setkání. Pojďme společně tvořit něco Extra.