Vařte celá rodina. Online kurz si užijete i s dětmi!

Vařte celá rodina. Online kurz si užijete i s dětmi!
03. 05. 2023 | Václav Topinka

Láká vás kurz vaření, který byste si chtěli dopřát s celou rodinou a užít si zábavně strávené společné chvíle, ale z různých důvodů je pro vás nemyslitelné vydat se někam, kde se pod vedením odborníků dobroty připravují? Potom je pro vaši rodinu ideální variantou vybrat si kurz vaření online!

Extrakurzy se hodí prostě pro každého. Pro děti a mládež, které láká vlastnoruční příprava dobrot, pro muže a ženy, kteří toho zatím moc neuvařili, ale i ty, kteří jsou mistry kuchyně, ale mají zájem se zlepšovat, pro maminky a tatínky, kteří chtějí pro své potomky připravovat co nejlepší jídla.

Učte se od mistrů v oboru

Uvařit mohou pod vedením šéfkuchařů zvučných jmen, kteří za sebou mají celou řadu mezinárodních úspěchů, sbírali zkušenosti po celém světě a mnoho z nich známe i z oblíbených televizních kulinářských soutěží.

No nechcete si snad pochutnat na bezmasém menu známého českého šéfkuchař, majitele restaurace Červený Jelen a porotce MasterChefa Marka Fichtnera?  V kurzu vám dokáže, že plnohodnotné pokrmy se dají připravit z lokálních surovin a bez použití masa. Naučíte se třeba krémovou bramboračku podávanou s konfitovaným žloutkem, křupavé sýrové karbanátky s česnekovou omáčkou či nadýchaný císařský trhanec.

Sváteční oběd s Honzou Punčochářem

Nebo si do kuchyně „pusťte“ Jana Punčocháře, i on v MasterChefovi hledal nejlepší amatérské kuchaře a kuchařky. V rámci online kurzů vaření Extrakurzů si s ním připravíte českou klasiku, konkrétně poctivou uzenou polévku, šťavnatý holandský řízek a nadýchané knedlíky. Anebo si s Honzou Punčochářem přivstaňte a uvařte s rodinou sváteční oběd!

A nezapomeňte si dopřát i nějakou tu domácí sladkost, podívejte se na online kurzy pečení. Třeba vás inspiruje kurz Hříšné moučníky z odpalovaného těsta podle Heleny Fléglové.

Online kurz vaření je skvělým dárkem, ale protože do Vánoc je přece jen ještě daleko, najděte jinou příležitost. Koneckonců narozeniny či svátek má v rodině přece každou chvíli někdo a obdarujete-li maminku k blížícímu se Dni matek nebo potomka, kterému kuchyně učarovala, ke Dni dětí, určitě tím nic nepokazíte.