Zhubněte jednou provždy! Tyhle tipy vám pomohou shodit přebytečná kila

Zhubněte jednou provždy! Tyhle tipy vám pomohou shodit přebytečná kila
20. 09. 2023 | Zuzana Půrová

Patříte k věčným dietářům, kteří už vyzkoušeli snad úplně všechno od hladovění až po jezení tukožroutské polévky, ale efekt nikde? Nebo se vám sice sem tam podaří pár kilo dát dolů, ale stejně se vám vrátí zpět a ještě dostanete nějaká navíc? Co takhle zhubnout jednou provždy?


Někdo z nás prostě nemá takovou vůli jako jiní. Rádi si pochutnáme na něčem dobrém, pohyb nám moc neříká a najednou máme výrazně víc kilo než loni touhle dobou. Jak se jich zbavit efektivně a nepustit se je zpět do života? 

Změňte svůj život

Extrakurzy přicházejí s novinkou – po lekcích vaření s profíky je to kurz, který vám pomůže něco se sebou udělat. Jmenuje se Zhubněte jednou provždy s Liborem Mattušem, a právě Libor vás proměnou životního stylu provede.


Dozvíte se spoustu zajímavostí, které s zhubnutím souvisejí, ale vás by nikdy ani nenapadly. Dostanete tipy a rady, jakým se vyvarovat chybám, proč je důležité dobře spát a jak si vybudovat dlouhodobé a pozitivní návyky. 

Terapie chladem

Mluvit se v lekcích videokurzu bude i o chladové terapii. O té Libor ví hodně. Ale nepředbíhejme… Liborovi techniky jsou vyzkoušené a osvědčené. Vychází totiž ze svých zkušeností s firmami, manažery, podnikateli a profesionálními sportovci. Jeho motto zní: Jen systém, který jde neustále dopředu, je živý systém.

Zpět k chladové terapii. Tu Libor dlouhodobě vyznává a dokonce o ní ve spolupráci s Albatrosem napsal knihu. Popisuje v ní své zkušenosti s provázením lidí v kraťasech na vrchol zimní Sněžky, ale i ponory do ledových kádí.

TIP na další online kurz: Nedejte stresu šanci s Michaelou Levíčkovou